X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

شعرا و نویسندگان ایل اینانلو

یاشاسون اینانلو ائلی

ایل اینانلو در گذر زمان

کتاب ایل اینانلو در گذر زمان توسط  خرم احسانی اینانلو از تیره ی آغچغلو طایفه ی چایانلو تالیف شده است. هدف نویسنده کتاب به تصویر کشیدن رشادت ها دلاوری ها و سخت کوشی  ایل اینانلو در دوران های مختلف تاریخ می باشد.در این کتاب  فراز و نشیب های ایل اینانلو در طول تاریخ و ظلم و تعدی های حکام جور نسبت به این ایل غیور و بزرگ که به   استناد مستدات تاریخی  در حق این ایل روا داشته شده بیان گردیده است و همچنین  به آداب و رسوم این ایل پرداخته شده است.

کلیه نوشته های کتاب بصورت مستند بوده و از کتب مختلف تاریخی و معمرین قوم مطالب جمع آوری شده است.

پژوهش و گرد آوری اطلاعات با منبع معتبر توسط نویسنده و نگارش این کتاب تاریخی اجتماعی فرهنگی 23 سال به طور متناوب به طول  انجامیده است. نویسنده از ادبا و تحصیل کرده های این ایل در رابطه با تحقیق و پژوهش بیشتر درمورد این ایل بزرگ را خواستار شده است.

امید است که این نوشتار باعث آگاهی هر چه بیشتر از شکوه و عظمت  ایل بزرگ اینانلو گردیده و  مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد.

              شماره تماس نویسنده کتاب:09171349070


علاقه مندان به خرید کتاب ایل اینانلو در گذر زمان می توانند از روش های زیر جهت خرید اقدام نمایند:


1-مراجعه به کتاب فروشی های 

          مجموع الذاکرین  به آدرس: فسا خیابان فرمانداری 

           ارشادی به آدرس: فسا ابتدای خیابان روزبهان

            اکبرزاده به آدرس : فسا میدان 15 خرداد

             مشتاق به آدرس:شهر قره بلاغ کتاب فروشی مشتاق

2-خرید به صورت اینترنتی و ارسال از طریق پست به تمامی نقاط کشور

          جهت خرید کتاب به صورت اینترنتی در قسمت ارسال پیغام به مدیر در بالای صفحه یک پیام تحت عنوان نام و نام خانوادگی شماره تماس و تعداد جلد در خواستی ایجاد نمایید. به مدت کمتر از 24 ساعت از ارسال پیام از دفتر فروش کتاب  با خریدار تماس حاصل شده و کتاب ارسال می گردد.

 ضمنا قیمت هر جلد کتاب 304 صفحه ای ایل اینانلو در گذر زمان 12000 تومان می باشد.

هزینه ارسال به نقاط مختلف کشور بر اساس تعرفه اداره پست،به این مبلغ اضافه و به علاقه مندان ارسال خواهد شد.جهت سفارش و درخواست کتاب با شماره 09171661934 تماس حاصل فرمایید.